תפריט
תפריט

שיקום פה מלא

על קצה המזלג

מלאכת שיקום הפה היא מלאכה מורכבת ועדינה מאין כמוה, והיא נדרשת במקרים בהם יש צורך במגוון רחב של טיפולים דנטליים המשלבים בין מספר תחומים ברפואת השיניים. רגע לפני שאתם מקבלים החלטה חשובה הנוגעת לבריאות השיניים שלכם, הנה כמה דברים שחשוב לדעת על טיפולי שיקום פה הנעשים במרפאת “סיטידנט”.

מגיע לכם ליהנות משיניים יפות, בריאות וחזקות

הליך שיקום הפה כולל מגוון טיפולים דנטליים. על מנת שתוכלו ליהנות משיניים מושלמות בתום התהליך, חשוב לבחור מרפאת שיניים המקפידה על פרוטוקול טיפול קפדני ומעסיקה רופאים מקצועיים בתחום. במרפאת סיטידנט נערכים טיפולי שיקום פה סבוכים ומורכבים על ידי הפרופסור אלי רביב, מומחה בינלאומי לשיקום הפה.

השלבים בדרך לחיוך המושלם

  • אבחון מקצועי – הכולל צילום ובדיקה של מצב הפה והשיניים.
  • בניית תכנית טיפול – על סמך ממצאי האבחון ובשיתוף פעולה מלא עם המטופל, נבנה תכנית טיפול מדויקת עבורכם.
  • יישום בפועל – החל מטיפולים פשוטים כמו סתימות או כתרים ועד לטיפולים מורכבים כמו בעיות סגר מסובכות והשתלות שיניים – ניישם את התכנית באופן עקבי, מסודר והכי חשוב – מוצלח!

אל תתפשרו על אדריכל השיניים שלכם

מומחה לשיקום הפה הוא האדריכל של השיניים שלכם. הוא אחראי על התכנון הקפדני והיישום בפועל של תכנית הטיפול, כשהוא רותם לטובת התהליך את רופאי השיניים והמומחים המבצעים אותה בפועל – בין אם מדובר בהרמת סינוס, טיפול שורש או השתלות שיניים סבוכות – אתם רוצים לדעת שאתם מפקידים את האחריות לבריאות השיניים שלכם בידי מומחה מקצועי ללא דופי – אנחנו נדאג שתקבלו בדיוק את מה שאתם זקוקים לו!

3 סיבות טובות לבחור “סיטידנט”

  • בגלל צוות המומחים – הפרופסור אלי רביב הוא מומחה בינלאומי לשיקום הפה, ומוביל בגאון את התחום בארץ ובעולם. יחד עם צוות רופאים מקצועי ואדיב, מתבצעים במרפאה טיפולי שיניים סבוכים, מדויקים ואסתטיים להפליא.
  • בגלל המכשור המתקדם – אנחנו עושים שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם לטובת קביעת תכנית מדויקת ויעילה – כך למשל תוכלו למצוא אצלנו את הסורק הגאוני SHAPE 3, היוצר מצג תלת מימדי של הלסתות ומסייע לחריטת כתר מדויק להפליא
  • בגלל החדשנות – אנו שואפים למצוינות בכל תחומי רפואת השיניים, אוהבים את מה שאנו עושים ולא מפסיקים ללמוד ולהתחדש – כדי שאתם תקבלו את רמת הטיפול הגבוהה ביותר!
אתם באים?

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 03-5015165