כתרים דיגיטליים

המילה אחרונה בשיקום הפה!

עד לבשורה הדיגיטלית, תכנון כתרים התבצע באמצעות הטבעת מטבעים ממספר שונה של חומרים סיליקוניים בעלי צמיגיות שונות. הסיליקון המיוחד היה ממלא תבנית שעשויה בד”כ מפלסטיק או ממתכת. אל תוך תבניות אלה היה טכנאי השיניים יוצק גבס ועליו בונה את בסיס הכתר משעווה , השעווה הייתה ממומסת ע”י תנור חזק שהיה יוצר חלל בנפח השעווה שהטכנאי היה מגלף, על גבי יצירת המתכת הזו היה בונה הטכנאי שן מלאכותית מחרסינה , התהליך היה נכון בעבר, ומלווה באי דיוקים רבים ולבסוף הדבק שהרופא מדביק את הכתר בפה המטופל היה מכפר על עיוותים אלה. אך לא עוד! הכירו את השיטה החדשה, מהפכה בתחום, שיטה לתכנון כתרים באמצעי דיגיטלי, מדויק ואסתטי מאין כמוהו, ולא פחות חשוב – מהיר עד מאוד.

עוברים לעידן הדיגיטלי

באמצעות הסורק דיגיטלי החכם ניתן לייצר תוצאה מדויקת ואסתטית להפליא. אז איך זה עובד? הרופא המטפל מבצע סריקה דיגיטלית ומהירה של השיניים עליהן מתוכנן להיות הכתר. מצלמת עדינה ורגישה במיוחד מצלמת סדרת תמונות ותוכנת מחשב הופכת את התמונות האלה לקובץ STL קובץ תלת מיימד , הקובץ מועבר לטכנאי שיניים אומן ומנוסה אשר בונה את הכתר בצורה וירטואלית , לאחר סיום תהליך העיצוב הדיגיטלי הקובץ עובר למחרטה מיוחדת שחורטת את השן המיועדת בשיטה נקראת CAD-CAM . הכתר מגיע למרפאה בקופסה קטנה ועדינה ממש כמו תכשיט .

יתרונות הטיפול

  • מהירות – השיטה הדיגיטלית הופכת את הטיפול לקצר, תכליתי ומדויק – תוך פגישה אחת או שתיים תהליך מסירת הכתר הסתיים
  • מומחיות – בשיטה המסורתית, תהליך הכנת הכתר נעשה על ידי טכנאי שיניים אומן שמומחה בתחומו , מדובר על מעבדת שיניים דיגיטלית
  • דיוק – הסורק הדיגיטלי מאפשר דיוק מושלם, שכן הוא נבנה בהתאם למידת השיניים הטבעיות של המטופל.וחוסך בדבק
  • אסתטי – הכתר המתקבל מיוצר מחומר איכותי ביותר – חרסינה בעלת מראה טבעי, עמידות רבה ואסתטיקה מרבית!

רק ב”סיטידנט”: סורק SHAPE 3 חדשני!

אנחנו במרפאת “סיטידנט” מאמינים שכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, חייבים לעשות שימוש במכשור המתקדם ביותר – לכן הכנסנו לשימוש סורק חדשני ומתקדם המסוגל לצלם עשרות תמונות בשניה וליצור קובץ תלת ממדי מדויק ביותר. הסורק משלב בין סריקת הלסת המטופלת והלסת הנגדית ויוצר יחד לסתות מושלם המוביל לחריטת כתר מושלמת ומדויקת.

יתרונות הטיפול

  • מהירות – השיטה הדיגיטלית הופכת את הטיפול לקצר, תכליתי ומדויק – תוך פגישה אחת אצל רופא השיניים של “סיטידנט” – תוכלו כבר להתהדר בשתלים חדשים!
  • מומחיות – בשיטה המסורתית, תהליך הכנת הכתר נעשה על ידי טכנאים במעבדת השיניים. בשיטה הדיגיטלית, הרופא המומחה אמון גם על תכנון הכתרים ואחראי על המהלך הטיפולי כולו – אבחון, סריקה, תכנון הכתר והתאמה סופית.
  • דיוק – הסורק הדיגיטלי מאפשר דיוק מושלם, שכן הוא נבנה בהתאם למידת השיניים הטבעיות של המטופל.
  • אסתטי – הכתר המתקבל מיוצר מחומר איכותי ביותר – חרסינה בעלת מראה טבעי, עמידות רבה ואסתטיקה מרבית!

אתם באים?

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 03-5015165

 

פתיחת צ'אט
1
צריך/ה עזרה?
היי 👋
איך נוכל לעזור?