בניית עצם

אם אתם מועמדים להשתלת שיניים אך אבחון העלה כי עצם הלסת נשחקה או כמות העצם נפגעה – חשוב לעבור הליך מקדים שמטרתו היא תוספת עצם חדשה, שכן אחרת לא תהיה עצם מספקת שתעגן את השתל במקומו – והדבר עלול לפגוע באורך החיים של השתל וביציבותו לאורך זמן.

הצוות המקצועי במרפאת סיטידנט עושה הכל כדי שאתם תוכלו ליהנות משיניים יציבות , חזקות , ובריאות. לצורך כך אנו עושים שימוש במגוון שיטות מתקדמות לבניית עצם:

  • הוספת עצמות ממקורות שונים – מקור חי, סינטטי, אנושי או ממקור עצמי. כל התוספות נבדקות, עוברות תהליך חיטוי מורכבים וכולן קיבלו אישור ממכוני התקנים המחמירים בעולם. העצם החדשה מכילה תאים בוני עצם ובסופו של דבר, חוברת בהצלחה לעצם הקיימת.
  • תוספת בלוק עצם – כאשר אנו זקוקים לכמות יותר גדולה של עצם ,שיטה נוספת לבניית עצם היא באמצעות תוספת בלוק עצם מלאכותי או עצמי (של המטופל), המשמש כבסיס לתוכו העצם הבריאה תגדל.
  • PRF (מיצוי תאי ) – כדי למקסם את הליך ההשתלה, אנו עושים שימוש במיצוי תאי דם של המטופל, מה שמעודד את בניית העצם ומגביר את ריפוי הרקמות הרכות לאין ערוך{ הדיוק שלנו – החיוך שלכם!

כיצד תדעו האם אתם זקוקים להליך המקדים של תוספת עצם? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! רופאי השיניים במרפאתנו עובדים במסירות רבה כדי שאתם תוכלו ליהנות משיניים בריאות אנו מאבחנים את מצב השיניים ובמקרה של חוסר בשן, נבנה תכנית טיפול מתאימה וניישם אותה צעד אחר צעד – עד לחיוך המושלם!

אתם באים?

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס
או התקשרו: 03-5015165

 

פתיחת צ'אט
1
צריך/ה עזרה?
היי 👋
איך נוכל לעזור?